Fotoprodukty

Uchovejte jedinečné okamžiky Vašeho života a přeneste je na originální bavlněné plátno, vytvořte plakát z koláže Vašich nejbližších, nebo si nechte zaslat kolekci oblíbených fotografií.

Fotoplátna

Při tisku na všechny materiály používáme ke každému médiu jeho ICC profil. ICC profily k náhledu výsledného výtisku naleznete v popisu plátna.

 

Plátno Standard 260g/m² 

Bílé umělecké plátno s výborným podáním barev, vysokým kontrastem a ostrostí kresby. Jedná se o  plátno s optickými zjasňovači (je bělené), díky kterému je zajištěn tisk o vysoké kvalitě. Nejlepší poměr cena / výkon.

Profil ICC ke stažení zde

Fine 370g/m² 

Plátno s podobnými vlastnostmi jako varianta Standard s výraznější strukturou. Plátno je vyrobeno kombinací  bavlny a polyesteru v poměru 70/30 s povrchem pro tisk ve vysokém rozlišení. Je proto vhodné pro portrétní fotografie a fotografie s velkým množství detailů.

Profil ICC ke stažení zde

Pro (Canson) 390g/m² 

K tisku reprodukcí s největšími nároky na kvalitu je vhodné  galerijní plátno Canson (Satin) o gramáži 390 g / m 2. Jedná se o nebělené plátno, které je produktem stejnojmenné francouzské společnosti se 450 letou tradicí. Toto 100 % bavlněné přírodní  plátno je vhodné pro galerijní nebo muzejní účely s nejvyššími nároky na věrnost podání reprodukcí a světlostálost. Díky absenci bělení je zajištěna vysoká barevnostálost. Plátno  je vhodné např. pro tisk černobílých grafik díky zajištění reprodukce v široké škále stupňů šedi.

 

Pěnová deska "Kapa"

 

Kapa deska

Jedná se o lehčenou, polyuretanovou  desku o šíři 5 a 10 mm, na kterou jsou kašírovány ( lepeny ) lesklé, nebo matné fotografie dle výběru v naší online aplikaci. Velkou výhodou je její lehkost a široké využití ( výstavy, marketing, domácí a rodinné obrazy )

 

Plakáty 

 

Polomatný papír - Matt coated paper 170g/m²

Saténový papír vhodný pro portréty, nebo černobílé fotografie zobrazující širokou škálu stupňů šedi.
170g/m². Vhodné také pro tisk reprodukcí s velkým množstvím detailů.

 
Lesklý papír - Glosy coated paper 170g/m²

Universální poster lesklý papír pro většinu typů fotografií a grafik. Velmi kvalitní barevné podání barev s širokým gamutem (barevným prostorem), 165 g/m².

 

Papír se strukturou plátna - Matt structured  paper 260g/m²

Papír se strukturou plátna o gramáži 260 g/m². Povrch tohoto papíru připomíná strukturou bavlněná plátna s vlákny a je vhodný pro tisk fotografií s nižším rozlišení.

 

Fotografie

Fotografiem jsou tištěny na profesionální termosublimační tiskárně Mitsubichi, která garantuje přesné a věrné podání barev. Samozřejmostí je dlohodobá světlostálost a odolnost proti UV záření. Před samotným tiskem jsou fotografie vylepšeny speciálním softwarem, který např. zajistí odstranění červených očí, správnou tonalitu fotografie, nebo vyvážení bílé.

Zvěčněte své fotografie. Na plátno, plakát či do alba.

Chcete profesionální fotoobraz na plátně, stylový plakát nebo raději klasickou sadu fotek, které si založíte do alba? Můžete tvořit i koláže. Vaše fotky ihned vytiskneme a do týdne budou u vás.