Jak vyrábíme obrazy

Fotky nás baví

Předtisková příprava

Před samotným tiskem všechny fotografie na plátno zkontrolujeme na grafickém monitoru EISO. Fotoobraz je poté díky speciálnímu programu vytištěn tzv. "zrcadlením" okrajů obrazu. Znamená to, že část fotografie, která bude přehnuta přes hranu obrazu bude  zrcadlově potištěna. K této úpravě dochází z toho důvodu, aby se díky ohybu okraje nezasahovalo do hlavního motivu, který by na obraze mohl chybět. Tisk na plátno je tedy tak proveden bez ztráty hlavního motivu v obraze.

Naše práce tkví v detailu

až 5 cm hluboký rám

Díky rámům z masivního dřeva fotoobraz elegantně vystupuje do prostoru. Bytelné až 5 cm hluboké rámy mu dávají „třetí rozměr“, díky čemuž obrazy na plátně promění Váš domov v opravdovou galerii.

 

Trvale vypnuté plátno

Každý fotoobraz je opatřen posuvnými rohovými vzpěrami, které zajistí dokonalé vypnutí plátna.

Unikátní rohové zakončení

Originálně řešená konstrukce zabraňuje nevzhlednému přehnutí plátna v rozích obrazu, které je viditelné u běžných klínových rámů.

Pevné spojení rámu

Rám obrazu spojujeme pevnými ocelovými sponami. Výsledný spoj je pevnější a na první pohled elegantnější než běžná spojení. U větších rozměrů je fotoplátno spojeno ještě mosaznými úhelníky, které zajistí dokonalé a pevné spojení.

Ošetření lakem

Lakování fotoobraz chrání před mechanickým poškozením i UV zářením. Zaručuje stálost barev a zvyšuje denzitu (barevnou hloubku) fotografie na plátně.

 

Vlastní krabice

Obraz na plátně Vám doručíme v originální lepenkové krabici, která Vaše dílo ochrání před případným poškozením při jeho přepravě. 

A jak vyrábíme obrazy ?

Fotografii vytiskneme na plátno dle vašeho výběru.Nalakováním plátna zlepšíme jeho stálobarevnost či odolnost proti UV záření...

...na rubovou stranu plátna přiložíme latě ...

... a ořízneme přebytečné plátno...

...plátno pak k rámu zafixujem PH neutrálním lepidlem...

...jednotlivé latě rámu k sobě  sepneme vlastnoručně vyrobenými železnými sponkami...

...abychom dosáhli maximální tvarové stálosti a dopnuli plátno, opatříme obraz posuvnými  vzpěrami...

...má to ještě jeden háček…

... a teď už stačí obraz zabalit a poslat. Obvykle to zvládáme do 3 pracovních dnů.Výsledkem je elegantní fotoobraz na Vaší zdi. Vkusná dekorace v bytě i kavárně pro ty, kteří sami fotí, zajímají se o umění nebo se prostě rádi dívají na hezké věci.

Zvěčněte své fotografie. Na plátno, plakát či do alba.

Chcete profesionální fotoobraz na plátně, stylový plakát nebo raději klasickou sadu fotek, které si založíte do alba? Můžete tvořit i koláže. Vaše fotky ihned vytiskneme a do týdne budou u vás.

Fotokniha

Zvolte si formát a počet stránek


Strany si můžete přikoupit po 2 stránkach.