Máte rozpracovanou fotoknihu.

Návrat do průvodce

Náš příběh

Na začátku nám na českém trhu chyběly elegantní fotoobrazy s širokými rámy, které by byly cenově dostupné pro širokou veřejnost. Zkombinovali jsme naše fotografické zkušenosti s poctivou truhlařinou a hlavně s chutí dokázat, že to přece musí jít lépe.

Jak jsme pronikali hlouběji do problematiky fotoobrazů, zjišťovali jsme, že úkol nebude nijak snadný. Nicméně pokud vás něco baví a máte svou vizi, je těžké odolat a nejít si za svým cílem. Nyní tedy můžeme nabídnout konstrukci rámu, která v kombinaci s kvalitním tiskem vytváří  produkt vysoké kvality za přijatelnou cenu.

Jestli si na něčem zakládáme, jsou to rámy hluboké až 5 cm, které dávají obrazu  "třetí rozměr " a vypadají nesrovnatelně lépe než běžně dostupné  2cm hluboké rámy. U větších obrazů jsme schopni vyrobit rám o šířce až  7 cm. Zadní strana obrazů je řešena elegantím způsobem bez použití sponek,  kde je dokonalé vypnutí plátna samozřejmostí.

U každé zakázky si hlídáme použité materiály. Každý obraz nám při poctivé řemeslné výrobě projde vlastníma rukama.

Důležitá je pro nás také rychlost objednávky. Chtěli jsme na webu mít srozumitelný a uživatelsky přívětivý objednávkový systém, díky kterému si fotoobraz objednáte tak rychle, jako když zkopírujete obrazovku počítače.  Zadat snímek do výroby zabere jen pár kliknutí a výsledný produkt Vám doručíme za několik dní.

A tady už můžete ve vyprávění našeho příběhu pokračovat Vy. Nahrajte svou oblíbenou fotografii, kterou chcete zvětšit na plátno. Váš obraz ihned vytiskneme, natáhneme na rám, a do týdne Vám bude viset doma na zdi.

Zvěčněte své fotografie. Na plátno, plakát či do alba.

Chcete profesionální fotoobraz na plátně, stylový plakát nebo raději klasickou sadu fotek, které si založíte do alba? Můžete tvořit i koláže. Vaše fotky ihned vytiskneme a do týdne budou u vás.

Fotokniha

Zvolte si formát a počet stránek


Strany si můžete přikoupit po 2 stránkach.