Máte rozpracovaný jeden snímek. Chcete se k němu vrátit?

Návrat do průvodce

Náš příběh

Na začátku nám na českém trhu chyběly elegantní fotoobrazy s širokými rámy, které by byly cenově dostupné pro širokou veřejnost. Zkombinovali jsme naše fotografické zkušenosti s poctivou truhlařinou a hlavně s chutí dokázat, že to přece musí jít lépe.

Jak jsme pronikali hlouběji do problematiky fotoobrazů, zjišťovali jsme, že úkol nebude nijak snadný. Nicméně pokud vás něco baví a máte svou vizi, je těžké odolat a nejít si za svým cílem. Nyní tedy můžeme nabídnout konstrukci rámu, která v kombinaci s kvalitním tiskem vytváří  produkt vysoké kvality za přijatelnou cenu.

Jestli si na něčem zakládáme, jsou to rámy hluboké až 5 cm, které dávají obrazu  "třetí rozměr " a vypadají nesrovnatelně lépe než běžně dostupné  2cm hluboké rámy. U větších obrazů jsme schopni vyrobit rám o šířce až  7 cm. Zadní strana obrazů je řešena elegantím způsobem bez použití sponek,  kde je dokonalé vypnutí plátna samozřejmostí.

U každé zakázky si hlídáme použité materiály. Každý obraz nám při poctivé řemeslné výrobě projde vlastníma rukama.

Důležitá je pro nás také rychlost objednávky. Chtěli jsme na webu mít srozumitelný a uživatelsky přívětivý objednávkový systém, díky kterému si fotoobraz objednáte tak rychle, jako když zkopírujete obrazovku počítače.  Zadat snímek do výroby zabere jen pár kliknutí a výsledný produkt Vám doručíme za několik dní.

A tady už můžete ve vyprávění našeho příběhu pokračovat Vy. Nahrajte svou oblíbenou fotografii, kterou chcete zvětšit na plátno. Váš obraz ihned vytiskneme, natáhneme na rám, a do týdne Vám bude viset doma na zdi.

Přeneste své fotografie na skutečné plátno

Nahrajte jednu či více fotografií, které chcete zvěčnit na plátno. Můžete vytvořit i koláž. Obraz ihned vytiskneme a natáhneme na rám. Do týdne vám bude viset doma na zdi.

Vyberte fotografii. Další budete moci přidat v následujícím kroku.
Fotografii můžete vybrat rovnou z počítače, mobilu nebo z naší fotobanky

Prohlédnout fotobanku

? Nápověda k rozlišení fotografie a poměru stran